увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
6014
трускавец — львов
круглогодично ежедневно
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
10:54
11:04 1 минута11:05 10 минут
11:17 8 минут11:25 22 минут
11:39 1 минута11:40 36 минут
11:48 1 минута11:49 44 минут
12:00 6 минут12:06 55 минут
12:15 1 минута12:161 час 4 минуты
12:30 37 минут13:071 час 18 минут
13:22 1 минута13:231 час 33 минут
13:35 1 минута13:361 час 45 минут
13:50 1 минута13:511 час 59 минут
14:00 1 минута14:012 часа 8 минут
14:11 1 минута14:122 часа 18 минут
14:21 1 минута14:222 часа 27 минут
14:35 1 минута14:362 часа 40 минут
14:44 1 минута14:452 часа 48 минут
15:00 3 часа 3 минуты
Погода в Києвіінше місто
вдень:0...0 °C
вночі:0...0 °C
Останні коментарі
Вікторія, 11:58
Вікторія, 11:53
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Львів - дуже гарне місто, в якійсь мірі навіть домашній,...
Коли діти підростають, вони перестають вірити в казки. Розчарування...
Я люблю курорти. Але не відпочивати ( бо вважаю подібний...
Самбір (наголос, до речі, на перший склад ), районний центр...
Київські гори - це окрема історія.Днем тут нікого немає....