увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
4613 (беспересадочный вагон)
софия — саратов
17.06 - 9.09.2008 по вторникам
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
15:15
16:54 1 минута16:551 час 39 минут
17:28 1 минута17:292 часа 12 минут
18:13 2 минуты18:152 часа 56 минут
18:46 1 минута18:473 часа 27 минут
19:30 13 минут19:434 часа 10 минут
21:44 -1244 01:006 часов 11 минут
01:25 35 минут02:006 часов 36 минут
03:44 22 минут04:068 часов 20 минут
04:56 1 минута04:579 часов 10 минут
05:59 12 минут06:1110 часов 12 минут
07:11 2 минуты07:1311 часов 12 минут
08:48 1 минута08:4912 часов 47 минут
09:22 1 минута09:2313 часов 20 минут
11:02 1 минута11:0314 часов 59 минут
11:091 час 12:0915 часов 5 минут
12:28 2 минуты12:3015 часов 24 минут
12:41 30 минут13:1115 часов 35 минут
13:151 час 35 минут14:5015 часов 39 минут
17:06 18 минут17:2417 часов 55 минут
18:22 38 минут19:0018 часов 53 минут
19:29 40 минут20:0919 часов 22 минут
20:32 8 минут20:4019 часов 45 минут
21:25 30 минут21:5520 часов 30 минут
23:39 15 минут23:5422 часов 14 минут
02:46 20 минут03:0625 часов 6 минут
04:20 5 минут04:2526 часов 20 минут
05:20 20 минут05:4027 часов 15 минут
09:55 22 минут10:1731 часов 30 минут
13:23 3 минуты13:2634 часов 36 минут
14:28 35 минут15:0335 часов 38 минут
15:17 2 минуты15:1935 часов 52 минут
16:00 2 минуты16:0236 часов 33 минут
16:42 3 минуты16:4537 часов 13 минут
18:56 30 минут19:2639 часов 24 минут
20:441 час 21:4440 часов 42 минут
22:27 38 минут23:0541 часов 25 минут
00:05 5 минут00:1042 часов 25 минут
01:21 4 минуты01:2543 часов 36 минут
02:20 6 минут02:2644 часов 31 минут
06:06 4 минуты06:1048 часов 11 минут
06:21 49 минут07:1048 часов 22 минут
10:41 3 минуты10:4451 часов 53 минут
14:27 55 часов 36 минут
Михайлівський кафедральний собор, мабуть, найбільший...
Поляна казок - унікальний музей казки під відкритим...
Погода в Києвіінше місто
вдень:-1...3 °C
вночі:-2...2 °C
Останні коментарі
Слава, 17:39
Чоп, 17:15
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Історичні землі Волині зараз в ходять до складу різних...
Я не сперечаюся, що обласний центр у вечірніх вогнях найкращий,...
У моєму особистому рейтингу міст для постійного проживання,...
З чого ж почати ?... Напевно, все- таки з визнання в любові!...
Схоже, що Крим поступово повертає собі славу популярного...