увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
865 (электропоезд)
балта — одесса
круглогодично ежедневно
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
14:09
14:21 5 минут14:26 12 минут
14:36 1 минута14:37 22 минут
14:40 1 минута14:41 25 минут
14:43 1 минута14:44 27 минут
14:48 14 минут15:02 31 минут
15:12 1 минута15:13 41 минут
15:19 1 минута15:20 47 минут
15:30 1 минута15:31 57 минут
15:36 1 минута15:371 час 2 минуты
15:42 1 минута15:431 час 7 минут
15:53 1 минута15:541 час 17 минут
15:59 1 минута16:001 час 22 минут
16:05 1 минута16:061 час 27 минут
16:12 17 минут16:291 час 33 минут
16:36 1 минута16:371 час 40 минут
16:42 1 минута16:431 час 45 минут
16:50 1 минута16:511 час 52 минут
16:55 1 минута16:561 час 56 минут
17:02 1 минута17:032 часа 2 минуты
17:07 3 минуты17:102 часа 6 минут
17:21 1 минута17:222 часа 17 минут
17:26 1 минута17:272 часа 21 минут
17:31 1 минута17:322 часа 25 минут
17:37 1 минута17:382 часа 30 минут
17:40 2 минуты17:422 часа 32 минут
17:47 1 минута17:482 часа 37 минут
17:53 2 минуты17:552 часа 42 минут
18:01 1 минута18:022 часа 48 минут
18:07 1 минута18:082 часа 53 минут
18:14 1 минута18:152 часа 59 минут
18:19 1 минута18:203 часа 3 минуты
18:24 1 минута18:253 часа 7 минут
18:31 1 минута18:323 часа 13 минут
18:35 2 минуты18:373 часа 16 минут
18:41 3 часа 20 минут
Руїни античного міста Пантікапея знаходяться...
Музей - діорама Лютізький плацдарм відкритий...
Погода в Києвіінше місто
вдень:0...0 °C
вночі:0...0 °C
Останні коментарі
Вікторія, 11:58
Вікторія, 11:53
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Міста чорноморського узбережжя нанизані на берегову лінію,...
Сьогодні розповідь про Трускавець, місто загалом то дуже...
Якось так сталося, що своє двадцять третього День Народження...
До Львова ми вирішили заглянути до того, як потрапимо в...
Невеликий звіт про відвідування музею народної архітектури...