увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
864 (электропоезд)
львов — здолбунов
круглогодично по вторникам,средам
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
18:15
18:26 3 минуты18:29 11 минут
18:36 1 минута18:37 18 минут
18:43 1 минута18:44 24 минут
18:47 1 минута18:48 27 минут
18:51 1 минута18:52 30 минут
18:58 1 минута18:59 36 минут
19:04 1 минута19:05 41 минут
19:09 1 минута19:10 45 минут
19:14 1 минута19:15 49 минут
19:20 2 минуты19:22 54 минут
19:27 1 минута19:28 59 минут
19:30 1 минута19:311 час 1 минута
19:36 1 минута19:371 час 6 минут
19:43 1 минута19:441 час 12 минут
19:49 1 минута19:501 час 17 минут
19:57 1 минута19:581 час 24 минут
20:05 1 минута20:061 час 31 минут
20:12 2 минуты20:141 час 37 минут
20:24 2 минуты20:261 час 47 минут
20:31 1 минута20:321 час 52 минут
20:37 1 минута20:381 час 57 минут
20:42 1 минута20:432 часа 1 минута
20:49 1 минута20:502 часа 7 минут
20:55 1 минута20:562 часа 12 минут
21:01 1 минута21:022 часа 17 минут
21:06 1 минута21:072 часа 21 минут
21:11 1 минута21:122 часа 25 минут
21:16 1 минута21:172 часа 29 минут
21:23 2 минуты21:252 часа 35 минут
21:31 1 минута21:322 часа 41 минут
21:38 1 минута21:392 часа 47 минут
21:42 1 минута21:432 часа 50 минут
21:49 13 минут22:022 часа 56 минут
22:07 1 минута22:083 часа 1 минута
22:13 1 минута22:143 часа 6 минут
22:18 1 минута22:193 часа 10 минут
22:25 1 минута22:263 часа 16 минут
22:32 3 часа 22 минут
початок о 19:00 ціна квитків 20-30 грн.
Художественный...
початок денних сеансів в 12:00, вечірніх о 19:00 ...
Погода в Києвіінше місто
вдень:0...0 °C
вночі:0...0 °C
Останні коментарі
Вікторія, 11:58
Вікторія, 11:53
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Виявляється, в Києві не тільки можна погуляти по звичайному...
Наступним днем ми вирушили до Ялти, щоб відвідати зоопарк...
Самбір (наголос, до речі, на перший склад ), районний центр...
Хочу розповісти про відмінний маршрут для поїздки на вихідні...
Чемпіонат Дністра з футболу. )