увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
847 (электропоезд повышен)
киев — ровно
круглогодично ежедневно
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
07:35
07:40 1 минута07:41 5 минут
07:44 1 минута07:45 8 минут
07:50 1 минута07:51 13 минут
08:02 1 минута08:03 24 минут
08:16 1 минута08:17 37 минут
08:40 10 минут08:501 час
09:05 1 минута09:061 час 15 минут
09:20 1 минута09:211 час 29 минут
09:35 1 минута09:361 час 43 минут
09:49 1 минута09:501 час 56 минут
10:13 12 минут10:252 часа 19 минут
10:55 2 минуты10:572 часа 49 минут
11:19 1 минута11:203 часа 11 минут
11:30 1 минута11:313 часа 21 минут
11:42 1 минута11:433 часа 32 минут
11:52 1 минута11:533 часа 41 минут
12:02 1 минута12:033 часа 50 минут
12:12 1 минута12:133 часа 59 минут
12:16 1 минута12:174 часа 2 минуты
12:31 1 минута12:324 часа 16 минут
12:38 1 минута12:394 часа 22 минут
12:47 10 минут12:574 часа 30 минут
13:08 1 минута13:094 часа 41 минут
13:18 1 минута13:194 часа 50 минут
13:30 1 минута13:315 часов 1 минута
13:41 1 минута13:425 часов 11 минут
13:46 1 минута13:475 часов 15 минут
13:55 1 минута13:565 часов 23 минут
14:10 2 минуты14:125 часов 37 минут
14:26 5 часов 51 минут
Казино Берег (Золотий павич ) - елегантне, одне...
Луганський обласний академічний український...
Погода в Києвіінше місто
вдень:0...0 °C
вночі:0...0 °C
Останні коментарі
Вікторія, 11:58
Вікторія, 11:53
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
У цей раз ми поїхали на пошуки покинутого Рдейского монастиря....
Завдяки тому, що компанія wizzairсделала рейс до Вільнюса і...
Самбір (наголос, до речі, на перший склад ), районний центр...
До Львова ми вирішили заглянути до того, як потрапимо в...
22 травня на нашій улюбленій площі Свободи було тісно. А...