увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
847 (электропоезд повышен)
киев — ровно
круглогодично ежедневно
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
07:35
07:40 1 минута07:41 5 минут
07:44 1 минута07:45 8 минут
07:50 1 минута07:51 13 минут
08:02 1 минута08:03 24 минут
08:16 1 минута08:17 37 минут
08:40 10 минут08:501 час
09:05 1 минута09:061 час 15 минут
09:20 1 минута09:211 час 29 минут
09:35 1 минута09:361 час 43 минут
09:49 1 минута09:501 час 56 минут
10:13 12 минут10:252 часа 19 минут
10:55 2 минуты10:572 часа 49 минут
11:19 1 минута11:203 часа 11 минут
11:30 1 минута11:313 часа 21 минут
11:42 1 минута11:433 часа 32 минут
11:52 1 минута11:533 часа 41 минут
12:02 1 минута12:033 часа 50 минут
12:12 1 минута12:133 часа 59 минут
12:16 1 минута12:174 часа 2 минуты
12:31 1 минута12:324 часа 16 минут
12:38 1 минута12:394 часа 22 минут
12:47 10 минут12:574 часа 30 минут
13:08 1 минута13:094 часа 41 минут
13:18 1 минута13:194 часа 50 минут
13:30 1 минута13:315 часов 1 минута
13:41 1 минута13:425 часов 11 минут
13:46 1 минута13:475 часов 15 минут
13:55 1 минута13:565 часов 23 минут
14:10 2 минуты14:125 часов 37 минут
14:26 5 часов 51 минут
Погода в Києвіінше місто
вдень:-3...1 °C
вночі:-3...1 °C
Останні коментарі
Пальма де Майорка, 11:21
Русалка, 22:42
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Всі грязьові вулкани Криму розташовані на Керченському...
Досліджуючи узбережжі Криму, ми абсолютно випадково наткнулися...
З 12 по 18 травня « Дика Країна » вирушила в одну з найбільш...
Севастополь - моє найулюбленіше місто Криму і один з найприємніших...
Диканька - найвідоміший селище України, звичайно ж завдяки...