увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
839 (электропоезд повышен)
шостка — фастов
круглогодично по субботам до киева, по понедельникам до фастова
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
02:58
03:13 2 минуты03:15 15 минут
03:35 2 минуты03:37 35 минут
03:48 1 минута03:49 46 минут
04:15 24 минут04:391 час 12 минут
05:02 2 минуты05:041 час 35 минут
05:09 1 минута05:101 час 40 минут
05:29 1 минута05:301 час 59 минут
05:58 3 минуты06:012 часа 27 минут
06:16 1 минута06:172 часа 42 минут
06:25 1 минута06:262 часа 50 минут
06:36 1 минута06:373 часа
06:49 1 минута06:503 часа 12 минут
07:38 2 минуты07:404 часа
07:56 15 минут08:114 часа 16 минут
08:32 31 минут09:034 часа 37 минут
09:07 1 минута09:084 часа 41 минут
09:13 1 минута09:144 часа 46 минут
09:20 1 минута09:214 часа 52 минут
09:31 1 минута09:325 часов 2 минуты
09:45 1 минута09:465 часов 15 минут
09:56 17 минут10:135 часов 25 минут
10:32 5 часов 44 минут
Центральна площа Львова, сформована в середньовіччі...
Успенський Собор - найдавніший православний...
Погода в Києвіінше місто
вдень:6...8 °C
вночі:-1...2 °C
Останні коментарі
Східниця, 17:16
Гірський Повітря, 23:22
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Коли в календарі вихідний день, а на вулиці прекрасна...
Виявляється, в Києві не тільки можна погуляти по звичайному...
У минулому 2001 році в серпні ми вирішили поїхати на Тарханкут....
Серпень вже закінчувався, але моторошно хотілося побувати...
"Десна" - пивний комбінат у Чернігові був побудований в 1976...