увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
834 (электропоезд повышен)
хмельницкий — киев
круглогодично ежедневно,кроме среды
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
15:10
15:31 1 минута15:32 21 минут
15:41 2 минуты15:43 30 минут
16:00 1 минута16:01 47 минут
16:18 1 минута16:191 час 4 минуты
16:43 15 минут16:581 час 28 минут
17:22 1 минута17:231 час 52 минут
17:45 5 минут17:502 часа 14 минут
18:10 2 минуты18:122 часа 34 минут
18:20 1 минута18:212 часа 42 минут
18:48 2 минуты18:503 часа 9 минут
19:15 1 минута19:163 часа 34 минут
19:30 1 минута19:313 часа 48 минут
19:45 1 минута19:464 часа 2 минуты
20:00 1 минута20:014 часа 16 минут
20:21 14 минут20:354 часа 36 минут
20:52 1 минута20:534 часа 53 минут
21:02 1 минута21:035 часов 2 минуты
21:18 1 минута21:195 часов 17 минут
21:31 1 минута21:325 часов 29 минут
21:37 1 минута21:385 часов 34 минут
21:40 1 минута21:415 часов 36 минут
21:48 5 часов 43 минут
Бродівський замок був побудований в 1635 році,...
Храм Голосіївська пустинь розташований в надзвичайно...
Погода в Києвіінше місто
вдень:-2...1 °C
вночі:-2...1 °C
Останні коментарі
Східниця, 13:34
Відпочинок в Лисячій бухті, 07:12
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Скелі Довбуша - одна з найбільш знаменитих природних визначних...
Саме ці слова привернули мою увагу, виділяючи одне оголошення...
Так вийшло, що напередодні Дня незалежності України ми...
Звіт про торішню поїздку на ось тих вантажівках що на фото...
Село Бене, розташоване в Закарпатській області України,...