увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
834 (электропоезд повышен)
хмельницкий — киев
круглогодично ежедневно,кроме среды
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
15:10
15:31 1 минута15:32 21 минут
15:41 2 минуты15:43 30 минут
16:00 1 минута16:01 47 минут
16:18 1 минута16:191 час 4 минуты
16:43 15 минут16:581 час 28 минут
17:22 1 минута17:231 час 52 минут
17:45 5 минут17:502 часа 14 минут
18:10 2 минуты18:122 часа 34 минут
18:20 1 минута18:212 часа 42 минут
18:48 2 минуты18:503 часа 9 минут
19:15 1 минута19:163 часа 34 минут
19:30 1 минута19:313 часа 48 минут
19:45 1 минута19:464 часа 2 минуты
20:00 1 минута20:014 часа 16 минут
20:21 14 минут20:354 часа 36 минут
20:52 1 минута20:534 часа 53 минут
21:02 1 минута21:035 часов 2 минуты
21:18 1 минута21:195 часов 17 минут
21:31 1 минута21:325 часов 29 минут
21:37 1 минута21:385 часов 34 минут
21:40 1 минута21:415 часов 36 минут
21:48 5 часов 43 минут
Музей ретро-автомобілів у Запоріжжі - не просто...
У Києві - мій рідний, дивовижному місті - є багато...
Погода в Києвіінше місто
вдень:-1...3 °C
вночі:-3...2 °C
Останні коментарі
Пальма де Майорка, 23:40
Берестечко, 17:00
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Історичні землі Волині зараз в ходять до складу різних...
Я не сперечаюся, що обласний центр у вечірніх вогнях найкращий,...
У моєму особистому рейтингу міст для постійного проживання,...
З чого ж почати ?... Напевно, все- таки з визнання в любові!...
Схоже, що Крим поступово повертає собі славу популярного...