увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
670 (беспересадочный вагон)
кременчуг — гадяч
круглогодично ежедневно
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
22:10
22:26 2 минуты22:28 16 минут
22:51 2 минуты22:53 39 минут
23:02 4 минуты23:06 48 минут
23:17 5 минут23:22 59 минут
23:32 2 минуты23:341 час 9 минут
23:52 -1422 00:101 час 27 минут
00:23 2 минуты00:251 час 40 минут
00:42 46 минут01:281 час 57 минут
01:43 5 минут01:482 часа 12 минут
02:03 2 минуты02:052 часа 27 минут
02:21 2 минуты02:232 часа 43 минут
02:31 1 минута02:322 часа 51 минут
02:40 2 минуты02:422 часа 59 минут
02:57 2 минуты02:593 часа 14 минут
03:12 2 минуты03:143 часа 27 минут
03:20 1 минута03:213 часа 33 минут
03:29 6 минут03:353 часа 41 минут
03:432 часа 47 минут06:303 часа 49 минут
06:48 2 минуты06:504 часа 7 минут
06:55 2 минуты06:574 часа 12 минут
07:15 5 минут07:204 часа 30 минут
07:35 2 минуты07:374 часа 45 минут
07:56 2 минуты07:585 часов 4 минуты
08:05 5 часов 11 минут
В Жовкву ми їхали подивитися на замок. Замок...
Центральна площа Львова, сформована в середньовіччі...
Погода в Києвіінше місто
вдень:0...0 °C
вночі:0...0 °C
Останні коментарі
Вікторія, 11:58
Вікторія, 11:53
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Навряд чи хтось зможе відразу сказати, чи бачив він українське...
На минулих вихідних їздили в цікаве місце, що знаходиться...
Оглянувши практично все західне узбережжя Криму, ми вже...
З відкриття сезону в цьому році «Дика Країна » вже встигла...
Якщо їхати з Києва, то в 70 кілометрах не доїжджаючи Львова...