увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
628Ш
николаев — кривой рог гл.
круглогодично ежедневно; 10,18,20,24.06, 3,16-21,23-27.07.08 до ст.снигиревка
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
06:04
06:12 2 минуты06:14 8 минут
06:24 4 минуты06:28 18 минут
06:40 2 минуты06:42 30 минут
06:48 1 минута06:49 36 минут
06:58 2 минуты07:00 45 минут
07:12 2 минуты07:14 57 минут
07:30 10 минут07:401 час 13 минут
07:54 2 минуты07:561 час 27 минут
08:04 1 минута08:051 час 35 минут
08:12 2 минуты08:141 час 42 минут
08:21 1 минута08:221 час 49 минут
08:31 1 минута08:321 час 58 минут
08:40 2 минуты08:422 часа 6 минут
08:50 1 минута08:512 часа 14 минут
08:59 2 минуты09:012 часа 22 минут
09:11 2 минуты09:132 часа 32 минут
09:23 2 минуты09:252 часа 42 минут
09:32 1 минута09:332 часа 49 минут
09:39 2 минуты09:412 часа 55 минут
09:57 2 минуты09:593 часа 11 минут
10:13 2 минуты10:153 часа 25 минут
10:32 2 минуты10:343 часа 42 минут
10:48 4 минуты10:523 часа 56 минут
10:59 1 минута11:004 часа 3 минуты
11:09 2 минуты11:114 часа 12 минут
11:27 2 минуты11:294 часа 28 минут
11:47 2 минуты11:494 часа 46 минут
12:05 20 минут12:255 часов 2 минуты
12:38 1 минута12:395 часов 15 минут
12:45 2 минуты12:475 часов 21 минут
13:07 2 минуты13:095 часов 41 минут
13:17 2 минуты13:195 часов 49 минут
13:36 6 часов 6 минут
Погода в Києвіінше місто
вдень:0...3 °C
вночі:-3...2 °C
Останні коментарі
Олександрія, 15:42
Східниця, 09:46
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Бахчисарай, який є в даний час невеликим містечком на шляху...
Нарешті дійшли руки написати звіт аж по серпневій поїздку...
Українське місто Переяслав -Хмельницький згадується...
Йдучи в Нікітський Ботанічний сад ми завжди намагаємося...
Мініатюрний містечко (4 тис. жителів), яке загубилося в лісах...