увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
624 (беспересадочный вагон)
каменец подольский — одесса
круглогодично по четным
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
19:35
19:52 2 минуты19:54 17 минут
20:08 2 минуты20:10 31 минут
20:17 1 минута20:18 38 минут
20:29 2 минуты20:31 49 минут
20:55 3 минуты20:581 час 13 минут
21:24 2 минуты21:261 час 39 минут
21:55 11 минут22:062 часа 8 минут
22:31 23 минут22:542 часа 33 минут
23:06 -1306 01:202 часа 45 минут
02:43 22 минут03:054 часа 8 минут
04:13 2 минуты04:155 часов 16 минут
04:47 2 минуты04:495 часов 48 минут
05:10 2 минуты05:126 часов 9 минут
06:05 22 минут06:277 часов 2 минуты
07:08 2 минуты07:107 часов 43 минут
07:55 2 минуты07:578 часов 28 минут
08:59 9 часов 30 минут
Погода в Києвіінше місто
вдень:0...0 °C
вночі:0...0 °C
Останні коментарі
Вікторія, 11:58
Вікторія, 11:53
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Якщо Ви бачили списки об'єктів Всесвітньої спадщини...
Були тут під Одесою на морях. В один із днів вирішили заїхати...
Звіт про Шешори - мальовниче гуцульське село, яке розтягнулося...
Почну з подання. Я - Антон. Знають мене під ніком Їжачок з...
Тростянець Сумської області містечко невелике - всього...