увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
613
умань — ,харьков
круглогодично по четным
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
17:40
18:07 2 минуты18:09 27 минут
18:22 49 минут19:11 40 минут
19:30 1 минута19:31 59 минут
19:49 2 минуты19:511 час 17 минут
20:10 1 минута20:111 час 36 минут
20:33 2 минуты20:351 час 58 минут
21:10 2 минуты21:122 часа 33 минут
21:22 2 минуты21:242 часа 43 минут
22:03 2 минуты22:053 часа 22 минут
22:26 1 минута22:273 часа 43 минут
22:44 2 минуты22:464 часа
23:13 38 минут23:514 часа 27 минут
00:01 2 минуты00:034 часа 37 минут
00:15 2 минуты00:174 часа 49 минут
00:34 10 минут00:445 часов 6 минут
01:16 2 минуты01:185 часов 38 минут
01:53 2 минуты01:556 часов 13 минут
02:17 20 минут02:376 часов 35 минут
03:19 4 минуты03:237 часов 17 минут
03:48 2 минуты03:507 часов 42 минут
04:10 2 минуты04:128 часов 2 минуты
04:25 2 минуты04:278 часов 15 минут
04:38 2 минуты04:408 часов 26 минут
04:50 2 минуты04:528 часов 36 минут
05:07 2 минуты05:098 часов 51 минут
05:44 25 минут06:099 часов 26 минут
06:56 2 минуты06:5810 часов 13 минут
07:20 14 минут07:3410 часов 35 минут
08:30 3 минуты08:3311 часов 31 минут
09:04 12 часов 2 минуты
Іванова гора - місце для Полтави святе. Іванову...
Неподалік від аеропорту "Жуляни" розташований...
Погода в Києвіінше місто
вдень:19...21 °C
вночі:11...15 °C
Останні коментарі
Славута, 20:00
Пектораль, 01:43
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Бахчисарай, який є в даний час невеликим містечком на шляху...
Полтава - виключно затишний 300-тисячну місто на північному...
Від'їзд в новорічну України був намічений на 30 грудня....
На вихідних вирішили вирватися з міцних лещат міста і з'їздити...
Мис Фіолент це досить цікаве місце. З однієї точки зору...