увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
612Ш
николаев — никополь
круглогодично ежедневно; 25-28.05.08 следует изменен.расписанием на участке калининдорф-апостолово
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
15:16
15:24 2 минуты15:26 8 минут
15:38 4 минуты15:42 20 минут
15:56 2 минуты15:58 34 минут
16:04 1 минута16:05 40 минут
16:15 5 минут16:20 50 минут
16:32 18 минут16:501 час 2 минуты
17:06 5 минут17:111 час 18 минут
17:25 2 минуты17:271 час 32 минут
17:34 1 минута17:351 час 39 минут
17:42 2 минуты17:441 час 46 минут
17:51 1 минута17:521 час 53 минут
18:01 1 минута18:022 часа 2 минуты
18:11 7 минут18:182 часа 11 минут
18:26 1 минута18:272 часа 19 минут
18:36 25 минут19:012 часа 28 минут
19:11 4 минуты19:152 часа 38 минут
19:27 5 минут19:322 часа 50 минут
19:40 1 минута19:412 часа 58 минут
19:48 2 минуты19:503 часа 5 минут
20:09 2 минуты20:113 часа 24 минут
20:26 2 минуты20:283 часа 39 минут
20:44 5 минут20:493 часа 55 минут
21:06 2 минуты21:084 часа 12 минут
21:16 1 минута21:174 часа 20 минут
21:26 2 минуты21:284 часа 29 минут
21:43 2 минуты21:454 часа 44 минут
22:02 5 минут22:075 часов 1 минута
22:22 20 минут22:425 часов 16 минут
23:06 2 минуты23:085 часов 40 минут
23:22 2 минуты23:245 часов 54 минут
23:37 2 минуты23:396 часов 7 минут
00:07 6 часов 35 минут
Погода в Києвіінше місто
вдень:12...17 °C
вночі:4...9 °C
Останні коментарі
Карпатський мисливець, 00:39
Золочів, 19:28
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Оспіваний поетами всіх народів і всіх країн, нарцис поступається...
Наприкінці вересня побував на західній Україні. Мета поїздки...
Мукачево поряд з Ужгородом є красивим містом на Заході...
Місто Beregszasz ( Берегові, укр) - це центр угорської культури...