увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
612Д (беспересадочный вагон)
киев — кременчуг
25.05-1.07.08 и с 2.09.08 ежедневно
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
22:10
22:46 2 минуты22:48 36 минут
23:40 2 минуты23:421 час 28 минут
00:17 30 минут00:472 часа 3 минуты
01:04 2 минуты01:062 часа 20 минут
01:28 2 минуты01:302 часа 42 минут
01:40 2 минуты01:422 часа 52 минут
02:021 час 28 минут03:303 часа 12 минут
03:53 1 минута03:543 часа 35 минут
04:15 4 минуты04:193 часа 56 минут
04:32 1 минута04:334 часа 9 минут
04:46 1 минута04:474 часа 22 минут
05:14 1 минута05:154 часа 49 минут
05:28 2 минуты05:305 часов 2 минуты
05:45 1 минута05:465 часов 17 минут
05:58 1 минута05:595 часов 29 минут
06:16 1 минута06:175 часов 46 минут
06:27 1 минута06:285 часов 56 минут
06:40 1 минута06:416 часов 8 минут
06:50 1 минута06:516 часов 17 минут
07:05 1 минута07:066 часов 31 минут
07:11 1 минута07:126 часов 36 минут
07:17 6 часов 41 минут
Погода в Києвіінше місто
вдень:0...0 °C
вночі:0...0 °C
Останні коментарі
Вікторія, 11:58
Вікторія, 11:53
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Не така страшна Арабатка, як її малюють.
Наступним днем ми вирушили до Ялти, щоб відвідати зоопарк...
Перший раз я побувала в місті Коломия дуже давно. Це містечко...
Між містами Мукачево та Свалява, в селищі Карпати, знаходиться...
... У сибірських старовірів відома легенда про країну Біловоддя,...