увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
374 (беспересадочный вагон)
киев — вильнюс
с 23.09.08 по нечетным
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
15:56
18:12 20 минут18:322 часа 16 минут
19:28 30 минут19:583 часа 12 минут
20:32 40 минут21:123 часа 46 минут
21:36 2 минуты21:384 часа 10 минут
22:03 2 минуты22:054 часа 35 минут
22:321 час 8 минут23:405 часов 2 минуты
00:09 2 минуты00:115 часов 31 минут
00:23 5 минут00:285 часов 43 минут
00:44 2 минуты00:465 часов 59 минут
01:02 4 минуты01:066 часов 15 минут
01:42 2 минуты01:446 часов 51 минут
02:10 2 минуты02:127 часов 17 минут
02:40 1 минута02:417 часов 45 минут
03:041 час 18 минут04:228 часов 8 минут
05:27 2 минуты05:299 часов 13 минут
05:56 2 минуты05:589 часов 40 минут
06:08 2 минуты06:109 часов 50 минут
06:30 35 минут07:0510 часов 10 минут
08:50 15 минут09:0511 часов 55 минут
09:28 4 минуты09:3212 часов 18 минут
09:50 30 минут10:2012 часов 36 минут
10:35 40 минут11:1512 часов 51 минут
11:53 13 часов 29 минут
Погода в Києвіінше місто
вдень:0...0 °C
вночі:0...0 °C
Останні коментарі
Вікторія, 11:58
Вікторія, 11:53
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Про Чорногорії можна багато чого написати - найцікавіша...
Якщо Ви бачили списки об'єктів Всесвітньої спадщини...
В Одесі взимку немає туристів. Море є, Дерибасівська на...
У чергове наше перебування в Києві нам потрібно було згаяти...
Цей рік почався для мене з поїздки в красивий місто Львів....