увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
363П (свiтязь)
киев — ковель
25.05-30.09.08 ежедневно
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
16:51
17:51 2 минуты17:531 час
19:07 23 минут19:302 часа 14 минут
20:00 5 минут20:052 часа 44 минут
20:27 2 минуты20:293 часа 6 минут
20:40 2 минуты20:423 часа 17 минут
20:56 2 минуты20:583 часа 31 минут
21:10 2 минуты21:123 часа 43 минут
21:22 2 минуты21:243 часа 53 минут
21:38 2 минуты21:404 часа 7 минут
22:12 10 минут22:224 часа 39 минут
22:42 2 минуты22:444 часа 59 минут
22:58 2 минуты23:005 часов 13 минут
23:18 2 минуты23:205 часов 31 минут
23:48 -1425 00:035 часов 59 минут
00:20 8 минут00:286 часов 16 минут
00:53 2 минуты00:556 часов 41 минут
01:06 1 минута01:076 часов 52 минут
01:18 1 минута01:197 часов 3 минуты
01:40 6 минут01:467 часов 24 минут
02:00 23 минут02:237 часов 38 минут
02:39 23 минут03:027 часов 54 минут
03:21 2 минуты03:238 часов 13 минут
03:34 2 минуты03:368 часов 24 минут
03:57 2 минуты03:598 часов 45 минут
04:28 9 часов 14 минут
Погода в Києвіінше місто
вдень:-3...3 °C
вночі:-3...3 °C
Останні коментарі
Східниця, 01:03
Віват, 22:43
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Національний Музей Чорнобиля - місце, в якому повинен побувати...
Поселення на заході України відомі тим, що своєю доглянутістю...
Так називався наш одноденний екотур.
Вознесенськ єдине...
Навряд чи хтось зможе відразу сказати, чи бачив він українське...
Усім вам, напевно, неодноразово доводилося бачити Літній...