увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
357 (беспересадочный вагон)
вильнюс — киев
с 22.09.08 по четным
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
12:49
13:03 5 минут13:08 14 минут
13:25 25 минут13:50 31 минут
14:05 30 минут14:35 46 минут
15:11 16 минут15:271 час 22 минут
17:53 26 минут18:193 часа 48 минут
19:08 2 минуты19:104 часа 37 минут
20:011 час 51 минут21:525 часов 28 минут
22:14 1 минута22:155 часов 50 минут
22:29 1 минута22:306 часов 4 минуты
22:42 1 минута22:436 часов 16 минут
22:50 1 минута22:516 часов 23 минут
23:17 2 минуты23:196 часов 49 минут
23:53 1 минута23:547 часов 23 минут
00:11 2 минуты00:137 часов 40 минут
00:57 23 минут01:208 часов 24 минут
01:49 2 минуты01:518 часов 53 минут
02:15 2 минуты02:179 часов 17 минут
02:39 40 минут03:199 часов 39 минут
04:00 30 минут04:3010 часов 20 минут
05:37 20 минут05:5711 часов 27 минут
08:38 14 часов 8 минут
Погода в Києвіінше місто
вдень:0...0 °C
вночі:0...0 °C
Останні коментарі
Вікторія, 11:58
Вікторія, 11:53
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Саме чудове в Подолії - дрібні весі. На жаль, часто вони настільки...
Міста чорноморського узбережжя нанизані на берегову лінію,...
Невеликий, красиве курортне містечко на Чорному морі. Населення...
Балаклава - це, якщо хто не в курсі, віддалений район Севастополя,...
Можна подумати, що я стою в печері або в норі гігантського...