увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
206П
феодосия — киев
31.05.08-15.09.08 ежедневно
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
12:23
12:32 5 минут12:37 9 минут
13:01 14 минут13:15 33 минут
13:32 2 минуты13:34 50 минут
14:26 2 минуты14:281 час 42 минут
15:11 18 минут15:292 часа 25 минут
18:41 20 минут19:015 часов 37 минут
19:54 5 минут19:596 часов 30 минут
22:24 18 минут22:428 часов 55 минут
23:06 2 минуты23:089 часов 19 минут
00:42 2 минуты00:4410 часов 53 минут
01:11 2 минуты01:1311 часов 20 минут
01:27 2 минуты01:2911 часов 34 минут
01:49 15 минут02:0411 часов 54 минут
02:48 2 минуты02:5012 часов 38 минут
03:11 2 минуты03:1312 часов 59 минут
03:43 2 минуты03:4513 часов 29 минут
04:45 2 минуты04:4714 часов 29 минут
05:22 2 минуты05:2415 часов 4 минуты
06:42 16 часов 22 минут
Погода в Києвіінше місто
вдень:18...23 °C
вночі:9...15 °C
Останні коментарі
Славута, 10:22
Славута, 20:00
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Харків був останнім містом у моїй поїздці на Україну. І...
За сформованою традицією, влітку ми з дружиною на кілька...
Відправимося в Тернопіль щоб побувати в 250 разів більш...
Після першої поїздки, яка привела нас в Новий Світ, Судак...
Ось скільки я вже об'їздив різних країн і міст, скрізь...