увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
82Д (харкiв)
симферополь — харьков
2.07-31.08.08 ежедневно
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
08:30
08:48 2 минуты08:50 18 минут
09:23 2 минуты09:25 51 минут
09:47 3 минуты09:501 час 13 минут
10:36 2 минуты10:381 час 59 минут
11:41 5 минут11:463 часа 2 минуты
13:15 5 минут13:204 часа 31 минут
14:17 2 минуты14:195 часов 28 минут
15:44 4 минуты15:486 часов 53 минут
16:32 2 минуты16:347 часов 37 минут
17:44 8 часов 47 минут
початок о 19:00
Художественный руководитель театра:...
Як Берегвар Карпатами ставНеподалік від Чинадієвого...
Погода в Києвіінше місто
вдень:-2...2 °C
вночі:-3...3 °C
Останні коментарі
Київ, 20:41
ВАШЕ ТАКСІ, 18:36
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
За сформованою традицією, влітку ми з дружиною на кілька...
Не буду оригінальною, якщо за епіграф візьму знамениті...
Як здорово, коли є цікаві місця, в які можна дістатися за...
Після першої поїздки, яка привела нас в Новий Світ, Судак...
У мене було 3 повноцінних дні в Києві. За ці 3 дні я подивився...