увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
880 (электропоезд)
одесса — вапнярка
круглогодично ежедневно
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
17:31
17:35 2 минуты17:37 4 минуты
17:40 1 минута17:41 7 минут
17:47 1 минута17:48 13 минут
17:51 1 минута17:52 16 минут
17:56 1 минута17:57 20 минут
18:04 1 минута18:05 27 минут
18:10 1 минута18:11 32 минут
18:17 1 минута18:18 38 минут
18:23 1 минута18:24 43 минут
18:28 1 минута18:29 47 минут
18:32 1 минута18:33 50 минут
18:37 1 минута18:38 54 минут
18:41 1 минута18:42 57 минут
18:45 1 минута18:461 час
18:52 1 минута18:531 час 6 минут
18:59 2 минуты19:011 час 12 минут
19:05 1 минута19:061 час 16 минут
19:12 1 минута19:131 час 22 минут
19:17 1 минута19:181 час 26 минут
19:24 1 минута19:251 час 32 минут
19:31 1 минута19:321 час 38 минут
19:40 35 минут20:151 час 46 минут
20:21 1 минута20:221 час 52 минут
20:28 1 минута20:291 час 58 минут
20:35 1 минута20:362 часа 4 минуты
20:47 1 минута20:482 часа 15 минут
20:53 1 минута20:542 часа 20 минут
20:59 1 минута21:002 часа 25 минут
21:08 1 минута21:092 часа 33 минут
21:15 1 минута21:162 часа 39 минут
21:27 3 минуты21:302 часа 50 минут
21:33 1 минута21:342 часа 53 минут
21:37 1 минута21:382 часа 56 минут
21:41 1 минута21:422 часа 59 минут
21:45 1 минута21:463 часа 2 минуты
21:49 1 минута21:503 часа 5 минут
21:52 1 минута21:533 часа 7 минут
21:57 1 минута21:583 часа 11 минут
22:00 1 минута22:013 часа 13 минут
22:07 1 минута22:083 часа 19 минут
22:14 1 минута22:153 часа 25 минут
22:20 1 минута22:213 часа 30 минут
22:25 1 минута22:263 часа 34 минут
22:33 1 минута22:343 часа 41 минут
22:38 1 минута22:393 часа 45 минут
22:45 1 минута22:463 часа 51 минут
22:50 1 минута22:513 часа 55 минут
22:59 1 минута23:004 часа 3 минуты
23:07 1 минута23:084 часа 10 минут
23:15 1 минута23:164 часа 17 минут
23:22 1 минута23:234 часа 23 минут
23:31 1 минута23:324 часа 31 минут
23:35 1 минута23:364 часа 34 минут
23:46 4 часа 44 минут
Погода в Києвіінше місто
вдень:4...8 °C
вночі:-3...1 °C
Останні коментарі
Фортуна, 19:24
Смерековий зруб, 11:09
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
22 травня на нашій улюбленій площі Свободи було тісно. А...
Тернопільщина Унікальна земля. У нас є всі від святинь ї...
Нарешті добрався до блогу. Літо видалося вдалим. І хоча...
Це звіт про наш першому зимовому поході в Карпати. справа...
За 2 дні до поїздки ми забронювали номер на сайті готелю,...