увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
854 (электропоезд повышен)
хмельницкий — киев
по указанию; назначен 30.06.08
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
12:15
12:50 5 минут12:55 35 минут
13:14 2 минуты13:16 54 минут
13:35 2 минуты13:371 час 13 минут
14:01 37 минут14:381 час 37 минут
15:02 1 минута15:032 часа 1 минута
15:23 5 минут15:282 часа 21 минут
15:47 1 минута15:482 часа 40 минут
16:22 3 минуты16:253 часа 14 минут
18:10 10 минут18:204 часа 59 минут
19:13 1 минута19:145 часов 52 минут
19:21 5 часов 59 минут
Ратуша сьогодні є однією з самих основних пам'яток...
Текіє дервішів - архітектурний комплекс, колишній...
Погода в Києвіінше місто
вдень:27...29 °C
вночі:13...18 °C
Останні коментарі
Сміла, 21:48
Приватний будинок в Асканії - Нова, 19:13
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Щороку, по приїзду в Севастополь, давав собі обіцянку,...
Історико -культурний заповідник в с. Буша Ямпільського...
Хоча гора Ай -Петрі і не відноситься до найвищих вершин...
Щороку люди з нетерпінням чекають травневих свят. Зазвичай...
У Карпатах збереглося досить багато дерев'яних церков...