увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
854 (электропоезд повышен)
хмельницкий — киев
по указанию; назначен 30.06.08
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
12:15
12:50 5 минут12:55 35 минут
13:14 2 минуты13:16 54 минут
13:35 2 минуты13:371 час 13 минут
14:01 37 минут14:381 час 37 минут
15:02 1 минута15:032 часа 1 минута
15:23 5 минут15:282 часа 21 минут
15:47 1 минута15:482 часа 40 минут
16:22 3 минуты16:253 часа 14 минут
18:10 10 минут18:204 часа 59 минут
19:13 1 минута19:145 часов 52 минут
19:21 5 часов 59 минут
Погода в Києвіінше місто
вдень:-15...-10 °C
вночі:-17...-11 °C
Останні коментарі
Східниця, 01:58
Золота рибка, 10:39
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
У багатьох містах можна знайти приклад, коли будівництво...
" Краса - страшна сила. І чим далі, тим страшніше... "...
< strong > Музей тролейбусного талончика
Наступним днем ми вирушили до Ялти, щоб відвідати зоопарк...
Одним прекрасним літнім днем ​​, у найлютішу спеку, я раптом...