увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
840 (электропоезд повышен)
фастов — шостка
по пятницам и воскресеньям из фастова, с 31.08.08 по воскресеньям из киева
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
20:08
21:16 2 минуты21:181 час 8 минут
21:22 1 минута21:231 час 12 минут
21:30 18 минут21:481 час 19 минут
22:10 3 минуты22:131 час 41 минут
22:28 2 минуты22:301 час 56 минут
23:03 2 минуты23:052 часа 29 минут
23:38 2 минуты23:403 часа 2 минуты
00:05 1 минута00:063 часа 27 минут
00:24 1 минута00:253 часа 45 минут
00:29 1 минута00:303 часа 49 минут
00:52 15 минут01:074 часа 11 минут
01:41 1 минута01:424 часа 45 минут
02:00 2 минуты02:025 часов 3 минуты
02:17 5 часов 18 минут
Будинок з химерами або Будинок Городецького....
Сирецький дендропарк у Києві має статус парку-пам'ятки...
Погода в Києвіінше місто
вдень:-10...-7 °C
вночі:-17...-12 °C
Останні коментарі
dobavlenoe, 23:00
Ім. Пирогова, 22:28
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Нещодавно мені пощастило побувати в новій, досі не знайомої...
Все хороше, як відомо, має властивість закінчуватися. Закінчився...
Мукачево поряд з Ужгородом є красивим містом на Заході...
Цієї осені Київ піддався нашестю динозаврів, могутніх велетнів,...
Яке смішне слово - Куяльник. Навіть дуже стримана людина...