увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
832 (электропоезд повышен)
жмеринка — киев
круглогодично ежедневно
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
09:05
09:17 1 минута09:18 12 минут
09:29 1 минута09:30 23 минут
09:41 1 минута09:42 34 минут
09:51 4 минуты09:55 43 минут
10:13 2 минуты10:151 час 1 минута
10:25 1 минута10:261 час 11 минут
10:36 1 минута10:371 час 21 минут
10:47 1 минута10:481 час 31 минут
10:58 3 минуты11:011 час 41 минут
11:21 1 минута11:222 часа 1 минута
11:33 1 минута11:342 часа 12 минут
11:47 1 минута11:482 часа 25 минут
12:02 1 минута12:032 часа 39 минут
12:21 21 минут12:422 часа 57 минут
13:01 1 минута13:023 часа 16 минут
13:11 1 минута13:123 часа 25 минут
13:23 1 минута13:243 часа 36 минут
13:32 1 минута13:333 часа 44 минут
13:38 1 минута13:393 часа 49 минут
13:41 1 минута13:423 часа 51 минут
13:49 3 часа 58 минут
Погода в Києвіінше місто
вдень:-17...-12 °C
вночі:-14...-10 °C
Останні коментарі
Східниця, 01:58
Золота рибка, 10:39
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Побудований з діабазу ( гірська порода вулканічного походження,...
В Одесі взимку немає туристів. Море є, Дерибасівська на...
Фотки торішні - у мене ще не було блогу, коли вони були зроблені,...
Парк «Софіївка » - це ідеальне місце для поїздки з коханою...
Іософатова долина - ущелина біля печерного міста Чуфут...