увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
830 (электропоезд повышен)
жмеринка — киев
круглогодично ежедневно
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
04:45
05:09 1 минута05:10 24 минут
05:30 5 минут05:35 44 минут
05:53 1 минута05:541 час 2 минуты
06:02 1 минута06:031 час 10 минут
06:13 1 минута06:141 час 20 минут
06:23 1 минута06:241 час 29 минут
06:33 3 минуты06:361 час 38 минут
07:55 11 минут08:062 часа 57 минут
09:01 2 минуты09:033 часа 52 минут
09:07 1 минута09:083 часа 56 минут
09:14 4 часа 2 минуты
Погода в Києвіінше місто
вдень:0...0 °C
вночі:0...0 °C
Останні коментарі
Вікторія, 11:58
Вікторія, 11:53
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Опинившись в Острозі, злочинно не заїхати до село Межиріч...
Кілія (наголос на останній склад ), райцентр в 220 кілометрах...
Дубно - ще один обов'язковий до відвідин місто для всіх,...
Історичні землі Волині зараз в ходять до складу різних...