увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
671К
щорс — гомель
круглогодично ежедневно
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
06:15
06:22 1 минута06:23 7 минут
06:33 2 минуты06:35 17 минут
06:42 1 минута06:43 24 минут
06:54 2 минуты06:56 35 минут
07:07 1 минута07:08 46 минут
07:19 20 минут07:39 57 минут
07:42 1 минута07:431 час
07:47 1 минута07:481 час 4 минуты
07:54 1 минута07:551 час 10 минут
09:00 25 минут09:252 часа 15 минут
09:59 2 минуты10:012 часа 49 минут
10:11 2 часа 59 минут
Погода в Києвіінше місто
вдень:-2...1 °C
вночі:-2...1 °C
Останні коментарі
Русалка, 22:42
Приморський, 21:50
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Нещодавно їздили відпочивати на Україну, гуляли, купалися,...
Отже, це наша перша так би мовити сімейна поїздка до Криму....
Завдяки тому, що компанія wizzairсделала рейс до Вільнюса і...
Йдучи в Нікітський Ботанічний сад ми завжди намагаємося...
Досліджуючи узбережжі Криму, ми абсолютно випадково наткнулися...