увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
644Д (беспересадочный вагон)
кривой рог гл. — феодосия
26.05-1.10.08 ежедневно, з 2.10.08 по четным
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
17:32
17:49 2 минуты17:51 17 минут
17:59 2 минуты18:01 25 минут
18:23 4 минуты18:27 47 минут
18:51 2 минуты18:531 час 11 минут
19:07 2 минуты19:091 час 25 минут
19:22 5 минут19:271 час 38 минут
19:51 10 минут20:012 часа 2 минуты
20:26 5 минут20:312 часа 27 минут
20:52 3 минуты20:552 часа 48 минут
21:36 2 минуты21:383 часа 29 минут
22:03 2 минуты22:053 часа 54 минут
22:15 15 минут22:304 часа 4 минуты
23:10 10 минут23:204 часа 44 минут
23:39 2 минуты23:415 часов 3 минуты
23:56 2 минуты23:585 часов 18 минут
00:18 19 минут00:375 часов 38 минут
01:34 2 минуты01:366 часов 35 минут
02:09 13 минут02:227 часов 8 минут
02:36 4 минуты02:407 часов 22 минут
03:312 часа 26 минут05:578 часов 13 минут
06:13 3 минуты06:168 часов 29 минут
06:24 2 минуты06:268 часов 37 минут
06:36 4 минуты06:408 часов 47 минут
06:52 2 минуты06:548 часов 59 минут
07:09 5 минут07:149 часов 14 минут
07:26 6 минут07:329 часов 26 минут
07:46 3 минуты07:499 часов 40 минут
08:03 3 минуты08:069 часов 54 минут
08:20 3 минуты08:2310 часов 8 минут
08:30 1 минута08:3110 часов 15 минут
08:41 39 минут09:2010 часов 25 минут
09:30 2 минуты09:3210 часов 35 минут
09:41 2 минуты09:4310 часов 44 минут
09:50 6 минут09:5610 часов 51 минут
10:05 11 часов
Погода в Києвіінше місто
вдень:14...18 °C
вночі:5...8 °C
Останні коментарі
Карпатський мисливець, 00:39
Золочів, 19:28
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Що таке Буковель ? Якщо хто не знає, це спроба України створити...
Зимовий Крим. Він може бути дуже різним. Наприкінці січня...
Часто буває ситуація, коли є пара зайвих днів + вихідні,...
Отже, ЄВРО -2012 в самому розпалі! Завтра -післязавтра відбудуться...
Львів - неймовірно неймовірний місто ! З трьох днів, проведених...