увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
601Л
львов — солотвино
круглогодично ежедневно
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
20:23
20:57 2 минуты20:59 34 минут
21:40 1 минута21:411 час 15 минут
21:53 2 минуты21:551 час 27 минут
22:08 1 минута22:091 час 40 минут
22:19 1 минута22:201 час 50 минут
22:38 3 минуты22:412 часа 8 минут
22:44 1 минута22:452 часа 11 минут
22:50 1 минута22:512 часа 16 минут
22:57 1 минута22:582 часа 22 минут
23:04 1 минута23:052 часа 28 минут
23:13 1 минута23:142 часа 36 минут
23:24 1 минута23:252 часа 46 минут
23:35 1 минута23:362 часа 56 минут
23:46 1 минута23:473 часа 6 минут
00:01 2 минуты00:033 часа 20 минут
00:41 2 минуты00:433 часа 58 минут
00:53 2 минуты00:554 часа 8 минут
01:07 2 минуты01:094 часа 20 минут
01:18 2 минуты01:204 часа 29 минут
01:27 3 минуты01:304 часа 36 минут
01:45 3 минуты01:484 часа 51 минут
02:05 3 минуты02:085 часов 8 минут
02:21 2 минуты02:235 часов 21 минут
02:35 1 минута02:365 часов 33 минут
02:51 19 минут03:105 часов 48 минут
03:41 20 минут04:016 часов 19 минут
04:19 2 минуты04:216 часов 37 минут
04:33 3 минуты04:366 часов 49 минут
04:51 2 минуты04:537 часов 4 минуты
05:11 4 минуты05:157 часов 22 минут
05:31 2 минуты05:337 часов 38 минут
05:50 3 минуты05:537 часов 55 минут
06:14 4 минуты06:188 часов 16 минут
06:38 18 минут06:568 часов 36 минут
07:10 2 минуты07:128 часов 50 минут
07:24 16 минут07:409 часов 2 минуты
08:06 3 минуты08:099 часов 28 минут
08:26 14 минут08:409 часов 45 минут
09:00 6 минут09:0610 часов 5 минут
09:39 2 минуты09:4110 часов 38 минут
09:57 10 часов 54 минут
Погода в Києвіінше місто
вдень:6...8 °C
вночі:-1...4 °C
Останні коментарі
Приморський, 12:28
Полюс Еліт, 09:31
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
13 квітня о опівночі відбувся старт майже космічного шатла...
Трохи фоток з села Нагуєвичі у Львівській області, в якому...
Часом так багато подорожуєш, що забуваєш про цікавих і гарних...
Не така страшна Арабатка, як її малюють.
З чого ж почати ?... Напевно, все- таки з визнання в любові!...