увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
218П
феодосия — днепропетровск
3.06-15.09.08 по нечетным
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
20:52
21:01 5 минут21:06 9 минут
21:30 2 минуты21:32 33 минут
21:49 2 минуты21:51 50 минут
22:18 2 минуты22:201 час 17 минут
22:46 2 минуты22:481 час 43 минут
23:39 20 минут23:592 часа 34 минут
00:42 2 минуты00:443 часа 17 минут
01:27 2 минуты01:294 часа
01:50 10 минут02:004 часа 21 минут
03:34 4 минуты03:385 часов 55 минут
04:43 2 минуты04:457 часов
04:54 2 минуты04:567 часов 9 минут
06:13 8 часов 26 минут
Погода в Києвіінше місто
вдень:-1...1 °C
вночі:-3...2 °C
Останні коментарі
Козелець -готель, 01:14
Сміла, 23:34
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
На автомобілі Тойота Спринтер Каріб 1997 -го року з правим...
"Десна" - пивний комбінат у Чернігові був побудований в 1976...
Нещодавно їздили відпочивати на Україну, гуляли, купалися,...
Кілія (наголос на останній склад ), райцентр в 220 кілометрах...
Виявляється, в Києві не тільки можна погуляти по звичайному...