увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
6951 (беспересадочный вагон)
гадяч — кременчуг
круглогодично ежедневно
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
16:15
16:22 2 минуты16:24 7 минут
16:43 2 минуты16:45 26 минут
17:00 5 минут17:05 41 минут
17:23 2 минуты17:25 59 минут
17:30 2 минуты17:321 час 4 минуты
17:501 час 12 минут19:021 час 22 минут
19:09 2 минуты19:111 час 29 минут
19:16 1 минута19:171 час 34 минут
19:22 2 минуты19:241 час 39 минут
19:36 2 минуты19:381 час 51 минут
19:51 20 минут20:112 часа 4 минуты
20:18 1 минута20:192 часа 11 минут
20:31 2 минуты20:332 часа 23 минут
20:48 3 минуты20:512 часа 38 минут
21:05 2 минуты21:072 часа 52 минут
21:19 3 минуты21:223 часа 4 минуты
21:38 2 минуты21:403 часа 20 минут
21:52 9 минут22:013 часа 32 минут
22:14 2 минуты22:163 часа 45 минут
22:26 1 минута22:273 часа 55 минут
22:38 2 минуты22:404 часа 6 минут
22:50 2 минуты22:524 часа 16 минут
23:10 4 часа 34 минут
Погода в Києвіінше місто
вдень:0...0 °C
вночі:0...0 °C
Останні коментарі
Вікторія, 11:58
Вікторія, 11:53
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Не така страшна Арабатка, як її малюють.
Наступним днем ми вирушили до Ялти, щоб відвідати зоопарк...
Перший раз я побувала в місті Коломия дуже давно. Це містечко...
Між містами Мукачево та Свалява, в селищі Карпати, знаходиться...
... У сибірських старовірів відома легенда про країну Біловоддя,...