увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
820 (электропоезд повышен)
шепетовка — киев
круглогодично по субботам, понедельникам; назначен 17.06, 1.07.08; отменен 16,30.06.08
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
05:10
05:49 2 минуты05:51 39 минут
06:05 1 минута06:06 53 минут
06:20 1 минута06:211 час 7 минут
06:31 1 минута06:321 час 17 минут
06:46 1 минута06:471 час 31 минут
06:58 1 минута06:591 час 42 минут
07:27 2 минуты07:292 часа 10 минут
07:58 20 минут08:182 часа 39 минут
09:38 2 минуты09:403 часа 59 минут
10:48 1 минута10:495 часов 7 минут
10:56 5 часов 14 минут
Шевченківський гай - музей народної архітектури...
Заснували Лиманське німецькі переселенці в...
Погода в Києвіінше місто
вдень:2...6 °C
вночі:-6...-2 °C
Останні коментарі
Сніжинка, 12:46
Козелець -готель, 13:46
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Галичина, або Галичина - так історично називалося " ядро...
Бахчисарай, який є в даний час невеликим містечком на шляху...
8- го вересня після заходу сонця, за єврейським календарем...
Однозначно Крим - перлина України, Судак - перлина Криму,...
Навряд чи хтось зможе відразу сказати, чи бачив він українське...