увійтизареєструватися

Розклад руху поїздів України

звідки
куди
номер потяга
807 (электропоезд повышен)
шостка — фастов
круглогодично ежедневно, по средам и пятницам до киева
станція
приб.
стоянка
відпр.
в дорозі
14:58
15:12 2 минуты15:14 14 минут
15:32 2 минуты15:34 32 минут
16:05 6 минут16:111 час 3 минуты
16:32 3 минуты16:351 час 24 минут
16:39 1 минута16:401 час 28 минут
17:01 2 минуты17:031 час 49 минут
17:32 3 минуты17:352 часа 18 минут
17:51 2 минуты17:532 часа 34 минут
18:12 2 минуты18:142 часа 53 минут
18:55 2 минуты18:573 часа 34 минут
19:10 3 минуты19:133 часа 47 минут
19:23 2 минуты19:253 часа 57 минут
19:37 10 минут19:474 часа 9 минут
19:51 1 минута19:524 часа 13 минут
20:52 5 часов 13 минут
Погода в Києвіінше місто
вдень:-10...-7 °C
вночі:-17...-12 °C
Останні коментарі
dobavlenoe, 23:00
Ім. Пирогова, 22:28
Вопрос-Ответ
5 случайных отчетов
Нещодавно мені пощастило побувати в новій, досі не знайомої...
Все хороше, як відомо, має властивість закінчуватися. Закінчився...
Мукачево поряд з Ужгородом є красивим містом на Заході...
Цієї осені Київ піддався нашестю динозаврів, могутніх велетнів,...
Яке смішне слово - Куяльник. Навіть дуже стримана людина...